Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

21
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"
07.06.2018 | 16:18 | Департамент технічного регулювання

Відповідно до частини третьої статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" Мінекономрозвитку оприлюднює проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (далі – проект постанови).

Метою проекту постанови є внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, а саме:

постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 62 "Про затвердження Технічного регламенту безпеки машин";

постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 "Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання";

постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 "Про затвердження Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання".

Прийняття відповідних змін до вищезазначених постанов забезпечить  приведення національного законодавства (технічних регламентів) у відповідність із аналогічними нормами законодавства Європейського Союзу та дозволить  укласти між Україною та ЄС Угоду про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів, що забезпечить вільний доступ продукції, на яку поширюється дія відповідних технічних регламентів,  на ринки сторін на основі взаємного визнання результатів робіт з оцінки відповідності.

Проект постанови розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в розділі "Обговорення проектів документів".


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json