Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

22
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про включення індустріальних парків "Енергія" та "INNOVATION FORPOST" до Реєстру індустріальних (промислових) парків
09.11.2018 | 16:08 | Департамент залучення інвестицій

Наказами Мінекономрозвитку від 07.11.2018 № 1618 та № 1619 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Енергія" та індустріальний парк "INNOVATION FORPOST" відповідно.

Земельна ділянка 36,0 га, на якій створено індустріальний парк "Енергія", знаходиться в місті Миколаєві. Ініціатором створення індустріального парку є Миколаївська міська рада.

Строк функціонування індустріального парку – 30 років.

Метою створення індустріального парку є забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території міста.

Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть:

виробництво харчових продуктів та напоїв, які згідно із санітарними нормами можливо виробляти на території ІП, враховуючи розміщення інших видів виробництва;

виробництво гумових і пластмасових виробів, виробництво неметалевої і мінеральної продукції (будівельні матеріали, скло та вроби зі скла та інше);

виробництво хімічної речовини та хімічної продукції, які згідно із санітарними нормами можливо виробляти на території ІП, враховуючи розміщення інших видів виробництва;

металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування;

виробництво машин і устаткування;

науково-дослідна діяльність;

діяльність у сфері інформації і телекомунікацій.

За попередніми розрахунками на території індустріального парку може бути створено до 1800 нових робочих місць.

Індустріальний парк "INNOVATION FORPOST" створено на земельній ділянці площею 49,5114 га в місті Дніпро. Ініціатором створення індустріального парку є Дніпровська міська рада.

Основною метою створення індустріального парку є забезпечення сталого економічного розвитку міста Дніпра і зростання добробуту його мешканців.

Заявлений строк функціонування індустріального парку – 45 років.

Функціональне призначення парку:

виробництво електричних машин (виготовлення дронів, робототехніки й іншої продукції машинобудування для відстеження транспортних засобів, спостереження за нижніми шарами атмосфери і потреб агропромислового комплексу);

виробництво електричного устаткування й обладнання (виготовлення акумуляторних батарей тривалого терміну дії з додаванням нанодисперсних домішок);

металургійне виробництво (виготовлення металевих сплавів із використанням нанодисперсних домішок);

виробництво неметалевої мінеральної продукції (виготовлення піноскла з високим рівнем міцності та теплопровідності);

надання комп’ютерних послуг (розробка програмного забезпечення та автоматизованих систем управління для потреб виробничих підприємств).

На території індустріального парку може бути створено до 600 нових робочих місць.

Особливістю індустріального парку "INNOVATION FORPOST" є те, що він інтегрований у концепцію більшого просторового комплексу, який можна назвати технополісом і який поєднує в собі, крім виробничих об'єктів, об'єкти громадської, офісної, соціальної та житлової забудови.

Сьогодні до Реєстру індустріальних парків вже включено 35 парків. У 17 індустріальних парках – вибрано керуючі компанії, у п'ятьох – залучено учасників.

Також, в Україні функціонують 7 індустріальних парків, з яких п'ять було створено до прийняття Закону України "Про індустріальні парки".

Ознайомитися із розташуванням індустріальних парків, побачити їхні контактні реквізити можливо на карті індустріальних парків України (https://goo.gl/eGDGVV).


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json