Головна » Діяльність » Туризм » Безпека туристів

Календар подій

26
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
До уваги туристів та туроператорів
25.01.2016 | 15:27 | Управління туризму та курортів

У контексті оприлюднення нових даних про хід розслідування причин катастрофи літака А-321 російської авіакомпанії «Когалимавіа», в результаті якої загинули також четверо наших співвітчизників, МЗС України рекомендує громадянам нашої країни, що перебувають на відпочинку в Єгипті, а також планують такий відпочинок, вживати підвищених заходів безпеки. Рекомендації стосуються не тільки відпочиваючих, але і туроператорів.

Абсолютною гарантією вашої безпеки може стати тільки відмова від поїздки, у зв'язку з чим МЗС і рекомендує утриматися від подорожей до Єгипту найближчим часом. Тим же нашим співвітчизникам, хто все ж таки вирішить не відмовлятися від відпустки, обов'язково слід взяти до уваги, що їм:

- категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова;

- категорично не рекомендується здійснювати поїздки у пустельні райони на захід від долини ріки Ніл;

- треба виявляти підвищену пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць в долині Нілу та на узбережжі Червоного моря (курорти міст Хургади, Ель-Гуни, Сафаги, Макаді-Бей та Сома-Бей).

Крім того, відпочиваючим треба подбати про власну безпеку у разі різкого загострення ситуації. Якщо так станеться, вам буде необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку у місці проживання. Громадянам рекомендується зберігати в доступних місцях документи, кошти і речі, що знадобляться у випадку термінового залишення місця проживання.

Але навіть якщо ви будете залишати Єгипет в штатному режимі, просимо подбати про безпеку свого багажу ще перед виїздом з готелю, оскільки виставлену за двері готельного номеру валізу вже може бути використано зловмисниками. Перед упаковкою багажу переконайтеся, що в ньому не міститься ніяких невідомих вам предметів, а потім упакуйте багаж в плівку, бажано ще в готельному номері. Можна це зробити і в аеропорту, як завжди, але в цьому випадку ні на мить не залишайте ваш багаж без нагляду під час трансферу з готелю до аеропорту.

У першу чергу це стосується пасажирів літаків, що вилітають з аеропорту Шарм-ель-Шейха, але тим не менш і туристи, що повертаються з інших єгипетських курортів, повинні з підвищеною увагою поставитися до питань безпеки авіаперевезень з Єгипту.

Крім того, громадян України, які перебувають на відпочинку в Єгипті, просимо без крайньої необхідності не покидати межі території готелів та інших місць організованого відпочинку, що знаходяться під надійною охороною. Про всі переміщення за межі охоронюваних територій бажано інформувати родичів або друзів, з повідомленням про свій маршрут і передбачуваний час відсутності, а після повернення в готель повідомити їх, що у вас все добре.

Повний текст офіційних рекомендацій.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json