Головна » Діяльність » Туризм » Безпека туристів

Календар подій

23
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Попередження громадянам України у зв’язку з погіршенням погодних умов в окремих регіонах Перу
22.02.2017 | 16:29 | Департамент туризму та курортів

У зв’язку з погіршенням погодних умов у деяких регіонах Перу (інтенсивні зливи, що призвели до сильних повеней та зсувів ґрунту), Урядом Перу запроваджено режим надзвичайного стану строком на 60 днів у небезпечних прибережних та гірських регіонах країни Арекіпа (Arequipa), Тумбес (Tumbes), П’юра (Piura) та Ламбаєке (Lambayeque), провінціях Наска (Nazca), Куско (Cuzco), Пальпа (Palpa) та Піско (Pisco).

МЗС рекомендує громадянам України які планують відвідати Перу, утриматись від поїздок до зазначених регіонів країни, а також провінції Іка (Іса). Громадянам України, які наразі перебувають у районах, де запроваджено надзвичайний стан, рекомендується проявляти максимальну пильність, слідувати рекомендаціям місцевих органів влади, рятувальних та інших компетентних служб, а також стежити за останніми новинами.

У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації, загрози життю та здоров’ю громадянам України слід невідкладно звертатися на "гарячу лінію" Посольства України в Перу за номером телефону: +51 993 458 779, адреса електронної пошти: emb_ro@mfa.gov.ua.

Крім того, прийом звернень громадян здійснює цілодобова «гаряча лінія» МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json