Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

14
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)”
11.01.2018 | 10:59 | Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)” на виконання пункту 14.19 статті 14 Закону України “Про платіжні системи та переказ коштів в Україні”.

Метою прийняття постанови є поліпшення структури грошового обігу в Україні за рахунок здійснення безготівкових платежів з використанням платіжних карток і скорочення частки готівкових розрахунків; а також створення додаткових зручностей для населення при розрахунках за куплені товари (отримані послуги).

Проект постанови та аналіз регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Мінекономрозвитку у рубриці "Документи" підрубрика "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту постанови приймаються впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2

або на адресу електронної пошти: zavoriska@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на адресу електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json