Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

20
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку нагадує про можливість участі у Громадському форумі СОТ-2018
15.08.2018 | 09:18 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

Як раніше повідомлялося Мінекономрозвитку, у період з 2 по 4 жовтня 2018 року у штаб-квартирі Світової організації торгівлі у Женеві буде проходити щорічний Громадський форум СОТ (далі – Форум).

Проведення Форуму має на меті створення певної платформи для обговорень у рамках СОТ, яка дозволить учасникам взаємодіяти та обмінюватися думками щодо тенденцій розвитку торгівлі та багатосторонньої торговельної системи.

Тематику цьогорічного заходу “Торгівля 2030” буде присвячено питанням впливу технологічного розвитку на торгівлю та способи її здійснення. Учасники Форуму матимуть можливість висловити свої погляди щодо того, як торгівля може сприяти створенню робочих місць, зростанню та розвитку, ураховуючи поставлені Цілі сталого розвитку, які світ має досягнути до 2030 року. Крім того, плануються дискусії на тему стосовно тенденцій розвитку торгівлі після 2030 року, зважаючи на швидкі темпи зміни технологій.

Орієнтовна програма Форуму є доступною на офіційному веб-сайті СОТ за посиланням: https://bit.ly/2uN4ZKB .

До участі у Форумі запрошуються представники громадянського суспільства, наукових кіл, бізнесу, засобів масової інформації, урядових, парламентських і міжурядових організацій.

Заінтересовані особи, які бажають взяти участь у Форумі, мають заповнити відповідну реєстраційну форму онлайн до 16 вересня 2018 року.

Таким чином, участь у Форумі стане гарною нагодою для спільного обговорення актуальних питань міжнародної торгівлі та сталого розвитку, забезпечення інклюзивності торговельної системи, а також можливостей, які створюються у результаті розвитку технологій.

Довідково:

Громадський форум є найбільшим щорічним освітньо-інформаційним заходом Світової організації торгівлі. Його проведення створює унікальну платформу для глав держав, парламентаріїв, представників провідних світових ділових кіл та неурядових організацій, студентів, науковців, щоб зібратися разом і обговорити широке коло питань стосовно діяльності СОТ, торгівлі і розвитку, найбільш актуальних на сьогодні. Понад 1500 учасників щороку беруть участь у Форумі.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json