Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

19
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності"
09.11.2018 | 16:58 | Департамент туризму та курортів

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності" (далі – проект постанови) розроблено з метою приведення Ліцензійних умов у відповідність до чинного законодавства, а також врегулювання відносин між туроператорами, турагентами та споживачами туристичних послуг, посилення відповідальності туроператорів перед споживачами туристичних послуг.

Проект акта та аналіз регуляторного впливу акта розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції до проекту акта слід надсилати на адреси Міністерства економічного розвитку і туризму України (01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, e-mail: losadcha@me.gov.ua) та Державної регуляторної служби України (01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проекту акта у письмовому та /або електронному вигляді.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json