Календар подій

19
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. № 1336"
19.05.2017 | 16:33 | Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики

З метою ліквідації протиріч між постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336 "Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та нормами законодавства, а також спрощення проведення розрахункових операцій та зменшення витрат суб’єктами господарювання при продажу товарів та наданні послуг в незначних обсягах Мінекономрозвитку розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. № 1336".

Реалізація постанови дозволить привести нормативно-правовий акт у відповідність до законодавства України та актуалізувати Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, що сприятиме усуненню конфліктних ситуацій між контролюючими органами та суб’єктами  господарювання.

Електронну версію проекту постанови та аналіз регуляторного впливу  розміщено на сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) у рубриці "Документи" підрубрика "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту постанови приймаються впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2

або на адресу електронної пошти: vp@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

або на адресу електронної пошти: inform@dkrp.gov.ua


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json