Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

22
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 5 - 8 вересня 2017 року
25.09.2017 | 10:52 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

8 вересня 2017 року Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань” до Уряду.

Засідання комітетів Верховної Ради України

5 вересня 2017 року на засіданні Комітету з питань європейської інтеграції Виконувач обов’язків Державного секретаря – директор юридичного секретаря Крикун Т. Є. супроводжував проект Закону України “Про ратифікацію Додаткового протоколу між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про сприяння та взаємний захист інвестицій” (реєстраційний № 0149, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано ратифікувати.

6 вересня 2017 року на засіданні Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні” (реєстраційний № 6540, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за умови врахування зауважень комітету.

Відповідно до календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 11 по 15 вересня 2017 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json