Календар подій

20
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Вірменія

Довідка про діяльність Спільної міжурядової українсько-вірменської комісії з питань економічного співробітництва

Назва: Спільна міжурядова українсько-вірменська комісія з питань економічного співробітництва.

Правова підстава створення:

 • У відповідності до ст.12 Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Вірменія про вільну торгівлю  від 7 жовтня 1994 року.
 • Положення про Спільну міжурядову українсько-вірменську комісію з питань економічного співробітництва підписано 21.07.1997.

Кількість проведених засідань: 7.

Останнє засідання: 7-8.11.2013, м. Київ, під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра України О. Ю. Вілкула і Міністра економіки Республіки Вірменія В. А. Аванесяна.

Наступне засідання: терміни будуть узгоджуватись дипломатичними каналами, м. Єреван, під співголовуванням Міністра соціальної політики України А. О. Реви (Постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 900 “Про голів Української частини спільних міжурядових комісій з питань співробітництва”). Голова Вірменської частини Комісії не визначений.

Ключові домовленості останнього засідання:

 1. Забезпечити обмін переліками конкурентоспроможної експортної продукції, для подальшого розповсюдження серед зацікавлених бізнес-структур, (у стадії виконання).
 2. Забезпечити проведення спільних бізнес-форумів, семінарів, виставкових та ярмаркових заходів, робочих зустрічей, двосторонніх візитів ділових кіл двох країн, у тому числі суб'єктів малого та середнього підприємництва, а також організувати взаємні візити торгових делегацій із залученням державних і приватних структур, (у стадії виконання)..
 3. Забезпечити оперативний обмін інформацією у сфері виставково- ярмаркової діяльності, (виконано).
 4. Обмін інформацією стосовно документів, необхідних для митного оформлення товарів (за різними групами) при імпорті в Україну і Республіку Вірменія, (у стадії виконання).
 5. Опрацювати питання участі українських підприємств у проектуванні, реконструкції та модернізації підприємств гірничо-металургійного комплексу та енергетичних об'єктів Республіки Вірменія (у стадії виконання).
 6. Збільшення поставок металургійної продукції, виробленої на підприємствах України до Республіки Вірменія (не виконується).
 7. Розглянути можливість розвитку двостороннього співробітництва з поставок сільгосптехніки, зокрема на умовах лізингу та інших механізмів, прийнятних для фермерських господарств (у стадії виконання).
 8. Опрацювати питання щодо участі українських підприємств в організації в Республіці Вірменія спільних виробництв продукції з неметалічних рудних матеріалів (у стадії виконання).
 9. Розглянути питання щодо можливості розвитку двостороннього співробітництва у фармацевтичній галузі (у стадії виконання).
 10. Опрацювати питання щодо розширення імпорту в Україну ювелірних виробів вірменського виробництва, а також оброблених природних каменів вірменського походження (у стадії виконання).
 11. Опрацювати питання реалізації спільних проектів за участю вірменських та українських компаній у сферах ядерної енергетики, енергоефективності та енергозбереження, (у стадії виконання).
 12. Розширення співпраці у сфері сільського господарства  (у стадії виконання).
 13. Забезпечити проведення переговорів на рівні авіаційних служб Сторін з метою внесення відповідних змін до Угоди між Урядом Республіки Вірменія та Урядом України про повітряне сполучення від 17 червня 1995 року, спрямованих на лібералізацію повітряного сполучення між країнами; продовжити роботу, спрямовану на збільшення обсягів перевезень пасажирів і вантажів між Україною і Республікою Вірменія (у стадії виконання).
 14. Вжити заходів щодо обміну з Вірменською схороною дозволами на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень у 2014 році, (у стадії виконання).
 15. Сприяти подальшому поглибленню міжрегіонального співробітництва в рамках діючих договорів (у стадії виконання).
 16. Розширення договірно-правової бази (у стадії виконання).

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json