Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Обговорення проектів документів
Звіт про громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)”
21.01.2019 | 08:50 | Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики.

Мінекономрозвитку 14 листопада 2018 року на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку оприлюднено проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)” (далі – проект постанови) з метою обговорення та проведення консультацій з громадськістю.

Зауваження та пропозиції до проекту приймалися впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, 01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або на адресу електронної пошти: zavoriska@me.gov.ua.

14 грудня 2018 року обговорення проекту постанови завершено.

У визначений термін зауваження та пропозиції до проекту постанови надійшли від 1 асоціації. Головним розробником зазначені ініціативи опрацьовано та надано обгрунтування щодо їх відхилення.

Результати обговорення (інформація з офіційного веб-сайту Мінекономрозвитку) :

проект постанови підтримано  - 237,

проект постанови не підтримано – 193.

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2