Календар подій

23
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту»
17.07.2017 | 11:49 | Департамент торговельного захисту

В рамках необхідності приведення норм чинного законодавства у сфері торговельного захисту у відповідність до міжнародної практики проведення розслідувань, департаментом торговельного захисту Мінекономрозвитку України розроблено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту».

Доопрацьований законопроект оприлюднено на офіційному ВЕБ-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в розділі „Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції до проекту закону просимо надсилати на адреси:

  • 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент торговельного захисту, відділ дослідження фактів недобросовісного та зростаючого імпорту, адреса електронної пошти: vsavran@me.gov.ua.
  • 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: mail@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json