Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Виставково-ярмаркова діяльність » Виставково-ярмаркова діяльність у країнах-основних партнерах України » Інформація щодо виставково-ярмаркової діяльності у країнах-основних партнерах України

Календар подій

13
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація щодо проведення Міжнародної виставки “India Steel Expo 2019” в Республіці Індія у 2019 році
29.10.2018 | 17:41 | Департамент розвитку експорту

За інформацією Посольства України в Республіці Індія, у період з 22 по  24 січня 2019 р., в м. Мумбаї (Індія) відбудеться IV Міжнародна виставка та конференція сталеливарної промисловості “India Steel Expo 2019”. Організаторами заходу виступають Міністерство сталі Індії та Федерація індійських торгово-промислових палат (FICCI) за підтримки Міністерства комерції та промисловості і Міністерства закордонних справ Індії.

Участь у виставковому заході дасть можливість іноземним компаніям презентувати обладнання, останні технології, а також створить необхідну платформу для налагодження та розвитку ділових зв’язків міжнародних виробників, покупців, продавців, інвесторів з індійською металургійною промисловістю.

Детальна інформація щодо виставки розміщена на веб-сайті: www.indiasteelexpo.in. Організаторами заходу можуть бути надані певні знижки для іноземних представників, включених до категорії “Запрошені іноземні делегації” (умови додаються).


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json