Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

23
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 19 – 23 червня 2017 року
29.06.2017 | 12:39 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

20 травня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції” щодо розроблення трирічних планів заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції” (реєстраційний №6160, розроблений Державним агентством з питань електронного урядування України), який не набрав голосів.

23 червня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

21 червня на засіданні Комітету з питань європейської інтеграції заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації” (реєстраційний № 6088, розроблений Мінекономрозвитку), щодо якого було прийнято рішення, що він не суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням, однак потребує доопрацювання.

21 червня на засіданні Комітету з питань у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності” (реєстраційний № 6235, розроблений н. д. Кривошеєю Г. Г. та ін.), який було рекомендовано відправити на доопрацювання.

Відповідно до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 26 по 30 червня 2017 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json