Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Графік засідань
18.03.2019 | 12:02

Графік проведення засідань колегій Апеляційної палати Мінекономрозвитку з розгляду заперечень, заяв, протестів

(інформація станом на 18.03.2019)

Дата та час проведення засідання

Адреса проведення засідання

Апелянт (А), заявник (З),

представник (П)

Вид та назва об’єкта

інтелектуальної власності, номер заявки

20.03.19

10-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Юньнань Тобакко Інтернешнл Ко., Лтд

П – Міндрул А.В.

Знак для товарів і послуг

«JADÉ»

m 2016 23513

21.03.19

10-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – НВП «НИВА» у вигляді ТОВ

П – Задорожний Р.В.

Знак для товарів і послуг

«БОСКО BOSCO»

m 2016 02994

22.03.19

10-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Татарчик С.І.

П – Рязанова Н.І.

Знак для товарів і послуг

 «ECONOM CLASS»

m 2016 19186

22.03.19

10-15

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Татарчик С.І.

П – Рязанова Н.І.

Знак для товарів і послуг

«ECONOM-CLASS»

m 2016 19187

22.03.19

10-30

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Татарчик С.І.

П – Рязанова Н.І.

Знак для товарів і послуг

«ECONOMCLASS»

m 2016 19188

28.03.19

15-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Компані БЕТАСАН БАНТ САН. ВЕ. ТІК. А.С.

П – Трачук Ю.М.

Знак для товарів і послуг

«SANTAVIK»

m 2016 21052

28.03.19

16-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Шелємєнцев А.О.

П – Єгорова Т.П.

Знак для товарів і послуг

«Sulsavit»

m 2016 23653

29.03.19

10-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Ковбаса І.І.

П – Трембовецька Т.П.

 

Знак для товарів і послуг

 «СооСоо»

m 2016 17802

29.03.19

10-30

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Делікатна В.А.

П – Пригофф С.О.

Знак для товарів і послуг

«Бронхомуцин»

m 2016 13114

29.03.19

14-30

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – ЖЕНЕС ГЛОБАЛ ХОЛДІНГС, ЛЛС

П – Мамуня О.С.

Знак для товарів і послуг

«ZEN»

m 2016 08879

29.03.19

15-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – ЖЕНЕС ГЛОБАЛ ХОЛДІНГС, ЛЛС

П – Мамуня О.С.

Знак для товарів і послуг

«ZEN Fit»

m 2016 08880

29.03.19

10-30

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – ЖЕНЕС ГЛОБАЛ ХОЛДІНГС, ЛЛС

П – Мамуня О.С.

Знак для товарів і послуг

«ZEN Shape»

m 2016 08881

02.04.19

10-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – ТОВ АБ РІТЕЙЛ

П – Томаров І.Є.

Знак для товарів і послуг

 «OYSTERS CAVA BAR»

m 2016 10096

03.04.19

10-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

 

А – ТОВ «КФК «ГРІН ФАРМ КОСМЕТИК»

П – Ромащенко О.О., Зибцев Є.А.

Знак для товарів і послуг

«BALSAM ZVEZDA, зобр.»

m 201627942

04.04.19

10-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – ТОВ «УДК-ІНВЕСТ», ТОВ «УКРАЇНСЬКА ДИСТРИБУЦІЙНА  КОМПАНІЯ»

П – Тищенко О.Ю.

Знак для товарів і послуг

«FINEST WHEAT, зобр»

m 2016 05648

04.04.19

15-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Татарчик С.І.

П – Рязанова Н.І.

Знак для товарів і послуг

«ЭКОНОМ-КЛАСС»

m 2016 19190

04.04.19

15-15

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Татарчик С.І.

П – Рязанова Н.І.

Знак для товарів і послуг

«ЭКОНОМКЛАСС»

m 2016 19191

04.04.19

15-30

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Татарчик С.І.

П – Рязанова Н.І.

Знак для товарів і послуг

«ЭКОНОМ КЛАСС»

m 2016 19192

04.04.19

15-45

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Татарчик С.І.

П – Рязанова Н.І.

Знак для товарів і послуг

«ЕКОНОМ КЛАС»

m 2016 19193

04.04.19

16-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Татарчик С.І.

П – Рязанова Н.І.

Знак для товарів і послуг

«ЕКОНОМКЛАС»

m 2016 19194

04.04.19

16-15

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Татарчик С.І.

П – Рязанова Н.І.

Знак для товарів і послуг

«ЕКОНОМ-КЛАС»

m 2016 19195

05.04.19

10-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – ПАТ «Київський вітамінний завод»

П – Дитинюк Я.Л.

Знак для товарів і послуг

«СИДОКАРД»

m 2017 26539

05.04.19

14-30

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Шаповалова І.С.

П – Регіональна ТПП Миколаївської обл.

Матвєєв В.В.

Знак для товарів і послуг

«BabyKomfort»

m 2016 27734

 

08.04.19

15-00

м. Київ,

вул. М. Грушевського, 12/2

З – МакДональдз Інтернешнл Проперті Компані П – Коваль А.М.

Заява про визнання знака

«Мак»

добре відомим в Україні

08.04.19

15-30

м. Київ,

вул. М. Грушевського, 12/2

З – ТОВ «Аграрний Холдинг Авангард»

П – Картушин Д.М.

Заява про визнання знака

«AVANGARD»

добре відомим в Україні

08.04.19

15-45

м. Київ,

вул. М. Грушевського, 12/2

З – Фармак Інтернешнл Холдінг Гмбх

П – Долгова Н.Ю.

Заява про визнання знака

«ПІКОЛАКС»

добре відомим в Україні

12.04.19

14-30

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – Джаін Прадіп Кумар

П – Третьякова Н.В.

 

Знак для товарів і послуг

 «АНАПІРОН»

m 2016 28612

25.04.19

15-00

м. Київ,

бульвар Дружби народів, 28,

1-й поверх, зала засідань

А – ТОВ «Фармацевтична  группа «Здоров‘я»

П – Нікольський О.М.

Знак для товарів і послуг

«Экзо-Дерм»

m 2016 17853

 

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2