Календар подій

18
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Міжнародна виставка «Make in India Week»
10.02.2016 | 12:30 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

У період з 13 по 18 лютого 2016 pоку у м. Мумбай відбудеться виставка «Make in India Week», яка проходитиме за підтримки Уряду Індії.

Захід покликаний презентувати потенціал промислових галузей економіки країни, сприяти залученню іноземних інвестицій та пошуку партнерів, зацікавлених у виході на індійський ринок. Як очікується, участь в урочистому відкритті виставки візьме Прем'єр-міністр Індії Н.Моді.

Окрім виставкової частини, передбачено відкриття центру «Make in India» –майданчику для презентації інноваційної продукції та технологій, розроблених в Індії, а також проведення понад 20-ти бізнес-семінарів стосовно інвестиційного середовища в країні, податкових та інших аспектів діяльності іноземних компаній в Індії.

До участі у заході запрошуються представники ділових кіл України, у т.ч. вітчизняних компаній, які вже працюють на індійському ринку або зацікавлені в інвестуванні в індійську економіку. У цьому контексті індійською стороною висловлено готовність надати сприяння в організації національного павільйону, а також проведенні інших презентаційних заходів з метою представлення економічних та інвестиційних можливостей нашої країни у рамках тижня.

Більш детальна інформація щодо програми заходів, умов участі, переліку учасників, за посиланням: www.makeinindia.com.

Контакти організаторів заходу: Department of industrial policy and promotion, директор: Kalpana Awathi, тел.: +91 11 2309 2750, факс: +91 112306 3196, електронна адреса: kalpana.awasthi@nic.in.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json