Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

21
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Про проведення рейтингового голосування для визначення осіб, які братимуть участь у зборах делегатів з числа правовласників – фізичних осіб, які передали в у правління державній організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав” належні їм майнові авторські права»
09.11.2018 | 14:39 | Департамент інтелектуальної власності

Звертаємо увагу авторської спільноти, що Мінекономрозвитку продовжує реалізацію процедур щодо роздержавлення Державної організації Українське агентство з авторських та суміжних прав (ДО “УААСП”) у відповідності до Закону України № 2415 “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав” (далі – Закон 2415).

Процедура роздержавлення ДО “УААСП” визначена Законом 2415 та передбачає, зокрема, проведення рейтингового голосування для визначення осіб, які є які є авторами та мають чинні договори з ДО «УААСП» щодо управління належними їм авторськими майновими правами станом на дату набрання чинності Законом 2415, у кількості, яка не перевищує 11 осіб.

Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 08.10.2018 року № 1462 «Про затвердження Порядку рейтингового голосування, мінімальної кількості творів та максимальної кількості авторів відповідних видів творів для цілей рейтингового голосування для визначення осіб, які братимуть участь у зборах делегатів з числа правовласників – фізичних осіб, які передали в у правління державній організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав” належні їм майнові авторські права», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 30.10.2018 року № 1234/32686 (додається), з 12 по 16 листопада 2018 р. особи, які бажають узяти участь у рейтинговому голосуванні, подають особисто комісії заяву за встановленою відповідним наказом формою.

До заяви додаються:

-згода на обробку персональних даних;

-копія паспорта;

-копія договору на управління майновими правами автора, укладеного з ДО УААСП.

У разі коли автор пропонує свою кандидатуру до складу делегатів:

у заяві зазначається, за яким з п’яти видів творів автор подає свою кандидатуру, ураховуючи те, що кандидат створив найбільше творів цього виду і правами на них управляє ДО УААСП;

додатково подається біографічна довідка автора із зазначенням інформації про його творчі досягнення

Заяви приймаються за адресою: м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28, з 9.00 до 18.00 год.

Рейтингове голосування з відбору кандидатів до складу делегатів буде проведено 19 листопада 2018 року з 9.00 до 18.00 год. за адресою: м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28, тел.(044) 596-67-67*3837.

До участі в рейтинговому голосуванні допускаються особи з урахуванням визначення мінімальної кількості творів автора.

Для участі у рейтинговому голосуванні автор повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json