Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

14
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про внесення індустріального парку "Техносіті" до Реєстру індустріальних (промислових) парків
26.02.2018 | 15:25 | Департамент залучення інвестицій

Наказом Мінекономрозвитку від 22.02.2018 № 237 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Техносіті", що знаходиться на території Костянтинівської міської ради Донецької області. Ініціатором створення індустріального парку є Костянтинівська міська рада.

Площа земельної ділянки, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Костянтинівка, становить 34,0152 га.

Заявлений строк функціонування – 49 років.

Основною метою створення індустріального парку є формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових об'єктів промисловості, інноваційної сфери, логістики і надання супутніх послуг.

Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть машинобудування в галузі альтернативної енергетики та енергозбереження, легка промисловість (швейне виробництво та ін.), виробництво запчастин і комплектуючих для техніки та обладнання, збірка і наладка побутових електроприладів та побутової техніки, комплексна утилізація комп'ютерної електронної техніки.

За попередніми розрахунками на території індустріального парку може бути створено до 1300 – 1400 нових робочих місць.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json